Nieuwjaarsreceptie scouting MLK 5 januari 2019

Beste vrijwilligers, (oud) staf- en bestuursleden,

2018 Was weer een fantastisch scoutingjaar. Tal van leuke scoutingactiviteiten werden georganiseerd en ook onze maatschappelijke betrokkenheid werd weer aan de Kaatsheuvelse bevolking getoond. De gemeente heeft mede dankzij de door ons gevoerde acties besloten om de jaarlijkse subsidie niet in zijn geheel af te bouwen. Dat we een gezellige scoutingvereniging zijn, blijkt uit ’t groeiende aantal vrijwilligers op wie we kunnen

rekenen. Ook onze ledenwervingsacties beginnen succes af te werpen. De uitdaging voor het komende jaar is om het ledenaantal weer boven de 200 jeugdleden te krijgen. Het ziet er naar uit dat dit ons gaat lukken.!

2019 staat in het teken van ons 50-jarig bestaan, met als hoogtepunt het gezamenlijke jubileum zomerkamp.

Graag willen we samen met jou en je eventuele partner, het nieuwe jaar inluiden onder het genot van een hapje en een drankje.

Het feest is op zaterdag 5 januari 2018, op de BOSVAERT en begint rond 20.30 uur.

Ben je erbij? Laat het even weten via mailadres: nieuwjaarsreceptie@scoutingmlk.nl

Namens het volledige bestuur wensen we je alvast fijne kerstdagen en een goede jaarwisseling toe.

Hans Luijben

Voorzitter Scouting M.L.K.

 

Post Author: Wilbert Smits