Scouting MLK vraagt foto’s

                                 

  1970: Installatie van de Verkenners van Scouting MLK

 

Niet alleen Loon op Zand heeft iets te vieren dit jaar maar ook voor scouting Martin Luther King is het een jubileumjaar. Scouting MLK bestaat dit jaar namelijk 50 jaar. In 1969 opgericht en anno 2019 springlevend. De club is erg druk bezig met het opzetten van een grandioze jubileumactiviteiten.

Eén van de onderdelen is de uitgave van een jubileumboek in september van dit jaar. We willen Scouting MLK neerzetten in al zijn zeer uiteenlopende onderdelen. Daarvoor hebben wij u hulp nodig.

We zijn op zoek naar foto’s, om dit boek nog meer te laten spreken. De vraag is dus of er onder de bevolking van Kaatsheuvel nog foto’s beschikbaar zijn uit de jaren 1969 tot 2000. Wij zouden daar erg graag over beschikken. Mocht dit zo zijn dan kunt u ze opsturen naar onderstaand adres.

t.a.v. Joke Hensen

de Meer 6

5171WT  Kaatsheuvel

Ook digitaal opsturen is mogelijk. Uiteraard krijgt u de originele exemplaren terug.

De foto’s graag in zo goed mogelijke staat en eventueel vergezeld door zoveel mogelijk informatie: wanneer is de foto genomen, ter gelegenheid van wat en wie staan er op.

Foto’s kunt u opsturen naar mlk50jaar@scoutingmlk.nl

 

Alvast hartelijk dank voor uw reacties

Post Author: Wilbert Smits