Corona update 14 januari

Helaas is tijdens de persconferentie van afgelopen dinsdag het bericht gekomen dat de maatregelen met 3 weken is verlengt. Dat betekent voor scouting ook weer een verlenging van de lockdown zoals deze al van kracht was. Tot zeker 9 februari blijven deze regels van kracht.

Vanuit scouting Nederland wordt ook geadviseerd om tot die tijd online activiteiten te ondernemen voor de speltakken. Vanuit scouting MLK doen wij ons best om voor alle groepen zoveel mogelijk activiteiten online te organiseren zodat alle leden nog elkaar online kunnen zien tijdens de reguliere momenten van de normale opkomsten. Via deze link kunt u het advies van scouting Nederland ook zelf nog eens nalezen.

Heeft u vragen? Neem dan contact op met de leiding van uw kind(eren) of met het bestuur. Dit kan via de reguliere weg of via mail. Het bestuur is te bereiken via dit mailadres; bestuur@scoutingmlk.nl

Post Author: Wilbert Smits