Jubilarissen scouting MLK

Zoals gebruikelijk is op onze nieuwjaarsreceptie huldigen wij de jubilarissen van het voorgaande jaar en zetten we 2 vrijwilligers in het zonnetje als dank voor ALLE vrijwilligers van scouting MLK. Dit jaar helaas geen nieuwjaarsreceptie vanwege corona. Daarom hebben we in april een ronde gemaakt langs de jubilarissen en vrijwilligers en dit op video vastgelegd. Hier een samenvatting van deze middag.

Jubilarissen:
Margret Pelders​ 15 jaar lid
Désiree Chambon​ 15 jaar lid
Mitchel van Amstel​ 15 jaar lid
Ivo Stoepker​ 20 jaar lid
Lisa van Gorp​ 20 jaar lid
Lise Beudel​ 20 jaar lid
Maarten Coomans​ 25 jaar lid
Laura Smulders​ 40 jaar lid

Vrijwilligers:
Walter Ros​
Monique Hock​

Alle jubilarissen en vrijwilligers gefeliciteerd en op naar het volgende jubileum!

Post Author: Wilbert Smits