Start scoutingseizoen 2021/2022

Beste leden en ouders/verzorgers,

Na een scoutingseizoen met coronahindernissen hebben de meeste speltakken het jaar toch nog afgesloten met een zomerkamp of zomeractiviteit. Deze week begint het nieuwe scoutingseizoen weer. Hieronder vind je informatie met betrekking tot de start van het nieuwe seizoen. De eerste keer dat de groepen weer gaan draaien is op donderdag 9 september, vrijdag 10 september of zaterdag 11 september. De samenstelling van de groepen is deze week en de week daarna nog hetzelfde als in het afgelopen jaar.

Op zaterdag 25 September gaan we overvliegen. Kinderen die te oud zijn geworden voor de speltak waar ze nu in zitten, gaan dan over naar de volgende speltak. De week daarna draaien de groepen in de nieuwe indeling. Hierover ontvang je nog een brief.

Heb je nog vragen? Neem dan contact op met de leiding van je groep.

Post Author: Wilbert Smits