Stem op scouting MLK bij Rabobank Clubsupport

Scouting MLK en Rabobank Clubsupport. Ook dit jaar doet scouting MLK weer mee aan de Rabobank Clubsupportactie. U kunt op ons stemmen vanaf 5 september! Uw stem is goud waard voor onze vereniging.

Wij willen investeren in nieuwe uitdagende activiteiten voor onze leden. In het bijzonder de leden van de Blauwe Vogels. De Blauwe Vogels is een speltak voor kinderen met een sociale of verstandelijke beperking. Het gaat hierbij om jongens en meisjes die in een ‘gewone’ groep niet meekunnen. De begeleiders zijn geen professionals. Het is hun idealisme en hart voor scouting dat hen drijft. Met de middelen willen wij een leuk en uitdagend programma maken dat helemaal af is gestemd op deze kinderen.

Stem via de Rabo App of op https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport Dank voor uw stem!!

Post Author: Wilbert Smits